arrow top

Aktualności

Mamy najwyższą ocenę z niezapowiedzianego audytu BRC

Ochrona środowiska naturalnego i bezpieczeństwo produkcji to, obok zaangażowania społecznego i inwestycji w rozwój pracowników, dwa podstawowe fundamenty realizacji naszej polityki „CSR Factor”. Tym bardziej cieszy tak wysoka ocena, uzyskana w ramach niezapowiedzianego audytu BRC. Nota „AA+” to bowiem potwierdzenie, że nasze dostawy są bezpieczne - od momentu wyjścia z produkcji i magazynu do chwili, gdy trafiają na stoły konsumentów. Jako jeden z nielicznych uczestników rynku dystrybucyjnego w Polsce dajemy dostęp do tak wysokiego poziomu obsługi.

Jesteśmy Najlepszym Innowatorem Wielkopolski

Jest mi niezwykle miło poinformować, że Sushi&Food Factor® zdobył certyfikat Dobra Firma 2021. Nagroda została nam przyznana w kategorii Najlepszy Innowator Wielkopolski w sektorze Małe i Średnie Przedsiębiorstwa. Konkurs został przeprowadzony przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest największą organizacją pracodawców w Polsce.

Nowe vege propozycje

Zobaczcie nasze nowe #vege propozycje - będą dostępne w sklepach POLOmarket Sp. z o.o. od 19 do 25.05.21. Spróbujcie, oceńcie, dajcie nam znać.

Zatrudnimy: Technik utrzymania ruchu

Dzień dobry, uprzejmie informujemy o otwarciu rekrutacji na stanowisko: Technik utrzymania ruchu. CV prosimy wysyłać mailowo na adres: tatiana.wojna@sushifoodfactor.pl.

Rekrutacja na stanowisko: Operator maszyn

Uprzejmie informujemy o otwarciu rekrutacji na stanowisko: Operator maszyn. CV prosimy wysyłać mailowo na adres: tatiana.wojna@sushifoodfactor.pl.

1 2 3 6