arrow top

wartościowe
składniki

W Sushi&Food Factor wierzymy, że to, jak odżywiamy się na co dzień, ma fundamentalne znaczenie dla jakości życia. Dlatego tak bardzo dbamy o nasze produkty na każdym etapie ich tworzenia – od wyboru składników, przez proces produkcyjny, aż do momentu, gdy trafiają na sklepowe półki.

food image

Nasza filozofia produkcji jest prosta

Wiemy, że tylko dobre i świeże składniki mogą zapewnić najlepszy smak przygotowywanych potraw. Dlatego współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami, którzy posiadają stosowną dokumentację potwierdzającą źródło pochodzenia danego produktu.

Sushi&Food Factor napędzają innowacje

Dlatego jako jedni z nielicznych możemy proponować dania gotowe – w tym sushi – o wyjątkowo długich terminach przydatności do spożycia. Unikalny system pakowania pozwala nam na zachowanie pełni walorów smakowych i odżywczych mimo niestandardowo długiej daty ważności.

food image
food image

Z nami jesz bezpiecznie i nie są to puste słowa

Pracujemy w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Nie tylko posiadamy certyfikaty BRC i IFC, ale wymagamy ich posiadania od naszych dostawców. Wszystko po to, aby zapewnić Wam najwyższą jakość z każdej możliwej strony.

Szanujemy człowieka i środowisko naturalne

Dlatego prowadzimy mądrą i zrównoważoną produkcję, zgodną z zasadami fair play i social responsability. Kierujemy się normami wyznaczonymi przyznanym certyfikatem ECO CYKL, który reguluje to, jak postępować w przypadku recyclingu opakowań, folii i kartonów.

food image
food image

działamy dla innych 

Wspieramy młode talenty sponsorując działanie poznańskiej Akademii Judo i Dziecięcej Poznańskiej Ligi Judo. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać zawodnikom, w tym naszej podopiecznej, mistrzyni judo Agacie Szafran, wchodzić na wyższy poziom sportowy i organizacyjny, pozwalający walczyć o medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Olimpijskich.