fbpx
arrow top

wartościowe
składniki

W Sushi&Food Factor wierzymy, że to, jak odżywiamy się na co dzień, ma fundamentalne znaczenie dla jakości życia. Dlatego tak bardzo dbamy o nasze produkty na każdym etapie ich tworzenia – od wyboru składników, przez proces produkcyjny, aż do momentu, gdy trafiają na sklepowe półki.

Zdrowe gotowe dania – składniki i wartości

Nasze zdrowe gotowe dania przygotowujemy zawsze ze świeżych składników najwyższej jakości. Przestrzegamy najbardziej restrykcyjnych zasad dotyczących bezpieczeństwa żywności. Nie tylko mamy certyfikaty BRC i IFC, ale współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami, którzy posiadają stosowną dokumentację potwierdzającą źródło pochodzenia każdego produktu. Dbamy o nasze produkty na każdym etapie ich tworzenia – od wyboru składników, przez proces produkcyjny, aż do momentu, gdy trafiają na sklepowe półki. Oferowane przez nas zdrowe dania gotowe nie tylko wyśmienicie smakują, ale również pięknie wyglądają. Ponadto dzięki naszym unikalnym systemom pakowania, sushi zachowuje pełnię walorów smakowych i odżywczych mimo niestandardowo długiej daty ważności.

Dlaczego warto jeść sushi?

Smak sushi jest niepowtarzalny i trudny do podrobienia. Jest to potrawa, która przypadła do gustu ogromnej liczbie ludzi na całym świecie. Składa się z pełnowartościowych składników, w postaci owoców morza, ryżu i warzyw. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego sprawia, że jest to posiłek, który syci na długo. Sushi pochodzące ze sprawdzonego źródła, w którym zasady dotyczące przechowywania oraz obróbki ryb są bezwzględnie przestrzegane, to danie, którym możesz delektować się bez obaw. Sushi na śniadanie, obiad, kolację? Sushi na randkę, spotkanie ze znajomymi i do pracy? Oczywiście! Jest to potrawa, która sprawdzi się o każdej porze dnia i na każdą okazję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych dań orientalnych z marketu. Gwarantujemy zawsze najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

food image

Nasza filozofia produkcji jest prosta

Wiemy, że tylko dobre i świeże składniki mogą zapewnić najlepszy smak przygotowywanych potraw. Dlatego współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami, którzy posiadają stosowną dokumentację potwierdzającą źródło pochodzenia danego produktu.

Sushi&Food Factor napędzają innowacje

Dlatego jako jedni z nielicznych możemy proponować dania gotowe – w tym sushi – o wyjątkowo długich terminach przydatności do spożycia. Unikalny system pakowania pozwala nam na zachowanie pełni walorów smakowych i odżywczych mimo niestandardowo długiej daty ważności.

food image
food image

Z nami jesz bezpiecznie – to nie są puste słowa

Pracujemy w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Nie tylko posiadamy certyfikaty BRC i IFC, ale wymagamy ich posiadania od naszych dostawców. Surowa ryba w zestawach poddawana jest specjalnemu przygotowaniu, dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa. To najwyższa jakość z każdej możliwej strony.

Szanujemy człowieka i środowisko naturalne

Dlatego prowadzimy mądrą i zrównoważoną produkcję, zgodną z zasadami fair play i social responsability. Kierujemy się normami wyznaczonymi przyznanym certyfikatem ECO CYKL, który reguluje to, jak postępować w przypadku recyclingu opakowań, folii i kartonów.

food image
food image

działamy dla innych 

Wspieramy młode talenty sponsorując działanie poznańskiej Akademii Judo i Dziecięcej Poznańskiej Ligi Judo. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać zawodnikom, w tym naszej podopiecznej, mistrzyni judo Agacie Szafran, wchodzić na wyższy poziom sportowy i organizacyjny, pozwalający walczyć o medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Olimpijskich.