fbpx
arrow top

CSR-FACTOR –
SKONCENTROWANI
NA WARTOŚCIACH

W Sushi&Food Factor® naszą misją jest zrównoważona, otwarta na innowacje, przyjazna dla środowiska i konsumenta produkcja zdrowych, smacznych i pożywnych zestawów sushi oraz innych dań kuchni świata.

TO JEST DLA NAS WAŻNE!
brand logo

Szacunek

okazywany innym i sobie

brand logo

Uczciwość

postępowanie zgodnie z zasadami fair-play

brand logo

Odpowiedzialność

za wszystkie podejmowane działania

brand logo

Doskonalenie

dbanie o samorozwój dla dobra swojego i firmy

Nasze aktywności firmy zasłużyły na

najważniejsze międzynarodowe certyfikaty, jak i wyróżnienia!

Najedź na certyfikat, aby dowiedzieć się więcej

 • logo
  MSC

  Wybieramy ryby ze zrównoważonych połowów, które w mniejszym stopniu wpływają na ekosystem, pozostawiając więcej ryb w morzach i oceanach oraz sprzyjając innym zwierzętom morskim. *informacji szukaj na etykiecie

 • logo
  ASC

  Wybieramy ryby i owoce morza z odpowiedzialnych hodowli, które nie wywierają negatywnego wypływu na środowisko naturalne. *informacji szukaj na etykiecie

 • logo
  BRC

  System gwarantuje, że nasze produkty pomyślnie przeszły specjalistyczne testy i inspekcje, są wysokiej jakości i w pełni bezpieczne dla konsumentów.

 • logo
  IFS

  Ten międzynarodowy standard gwarantuje, że nasze produkty są najwyższej jakości i w pełni bezpieczne dla konsumentów.

 • logo
  GLOBAL GAP

  Standard dotyczący sposobów prowadzenia upraw, który zakłada minimalizowanie szkodliwego oddziaływania zabiegów rolniczych na środowisko i zmniejszenie zużycia środków chemicznych. Jest gwarantem odpowiedzialnego podejścia i podejmowania działań w celu zapewniania bezpieczeństwa pracowników oraz bezpieczeństwa żywności.

 • logo
  DOLPHINE SAFE

  Ten amerykański znak ekologiczny jest potwierdzeniem, że wybieramy tuńczyka wyłącznie z połowów bezpiecznych dla delfinów.

 • logo
  INSPEKCJA WET.

  Znak oznacza, że spełniamy wszystkie normy sanitarno-weterynaryjne, mogąc eksportować nasze produkty na rynki unijne.

 • logo
  MARKA DEKADY

  Znak będący potwierdzeniem statusu firmy będącej liderem w swojej branży, jej rozwoju, a także będący dowodem na rosnącą renomę brandów i niekwestionowane zaufanie ze strony konsumentów.

 • logo
  POLSKA DOBRA MARKA

  Znak będący potwierdzeniem, że kupujesz od polskiej firmy, w której ofercie znajdują się wyłącznie najlepszej jakości produkty.

 • logo
  SUPER MARKA 2020

  Znak otrzymany za wyjątkowość, nieprzeciętnie wysoką jakość, ugruntowaną pozycję rynkową oraz systematycznie rosną rozpoznawalność.

 • logo
  SUPER MARKA 2019

  Znak otrzymany za wyjątkowość, nieprzeciętnie wysoką jakość, ugruntowaną pozycję rynkową oraz systematycznie rosną rozpoznawalność.

 • logo
  DOBRA MARKA 2018

  Znak otrzymany za osiągniętą pozycję rynkową marki i jej progres, prezentowaną jakość oraz stopień zaufania konsumentów i klientów

 • logo
  HIT

  Znak otrzymany przez firmę za dynamikę rozwoju modelowego przedsiębiorstwa w branży spożywczej dzięki uruchomieniu nowych linii produkcyjnych oraz za walory smakowe produktów.

 • logo
  LAUR

  Znak otrzymany przez Sushi4You Midori i Sushi4You Toshii za oryginalność, jakość, innowacyjność, wyróżniającą się na tle konkurencji wartość rynkową oraz zgodność z potrzebami klientów.

 • logo
  DOBRA FIRMA 2021

  Certyfikat otrzymany w kategorii Najlepszy Innowator sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

food image

Polska Akcja Humanitarna i my

Niedożywienie to problem globalny, a najbardziej narażoną grupą są dzieci – również w Polsce. Brak odpowiednich produktów żywieniowych w młodym wieku jest ogromnym problemem. Poza tym warunkiem prawidłowego rozwoju młodego człowieka jest także jego zdrowie psychiczne. Dlatego dumnie wspieramy Polską Akcję Humanitarną i Program Pajacyk, w ramach których polskie dzieci otrzymują tak potrzebne wsparcie żywieniowe i niezwykle ważną w obecnie trudnych czasach – pomoc psychologiczną. Kupując produkty Sushi&Food Factor®, stajesz się częścią tej misji i przekazujesz pomoc!

UNICEF Polska I MY

Los dzieci nigdy nie był nam obojętny. Dlatego przystąpiliśmy do programu UNICEF Polska „Firma z sercem”. Dzięki zaangażowaniu w program, możemy realnie zmieniać życie dzieci na lepsze. To dla nas niezwykle ważne, aby czynnie uczestniczyć w inicjatywach, które służą ochronie praw i zdrowia dzieci oraz niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym najmłodszym na świecie.

food image
food image

Sportowcy i my

Z ogromną radością dzielimy sukcesy wspieranej przez siebie Akademii Judo i niezwykle utalentowanej, ambitnej zawodniczki Agaty Szafran w osiąganiu sportowych celów. Współpraca z Klubem jest niezwykle satysfakcjonująca – mamy wielką przyjemność obserwować, jak Akademia rozwija się, stając się jedną z najbardziej liczących się organizacji judo w Polsce. Dziś jej wychowankami są młodzieżowi medaliści Mistrzostw Polski i imprez zagranicznych. Trener, Radosław Miśkiewicz, to osoba o wielkim talencie i sercu. Dzięki niemu Klub rozwija się, a sportowcy są doskonale przygotowani do wszystkich wydarzeń sportowych, w których uczestniczą.

Ty i my

Chcemy, aby każda osoba kupująca nasze produkty czuła radość oraz przyjemność z jedzenia. To z myślą o Was dbamy o najwyższe standardy i wyjątkową jakość posiłków. Pomagają nam w tym wypracowane procedury i programy, ale przede wszystkim nasze pozytywne nastawienie i wielkie zaangażowanie w to, co robimy. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

food image
food image

Obserwuj po więcej!