fbpx
arrow top

CSR-FACTOR –
SKONCENTROWANI
NA WARTOŚCIACH

W Sushi&Food Factor® naszą misją jest zrównoważona, otwarta na innowacje, przyjazna dla środowiska i konsumenta produkcja zdrowych, smacznych i pożywnych zestawów sushi oraz innych dań kuchni świata.

TO JEST DLA NAS WAŻNE!
brand logo

Szacunek

okazywany innym i sobie

brand logo

Uczciwość

postępowanie zgodnie z zasadami fair-play

brand logo

Odpowiedzialność

za wszystkie podejmowane działania

brand logo

Doskonalenie

dbanie o samorozwój dla dobra swojego i firmy

Nasze aktywności firmy zasłużyły na

najważniejsze międzynarodowe certyfikaty, jak i wyróżnienia!

Najedź na certyfikat, aby dowiedzieć się więcej

 • logo
  MSC

  Wybieramy ryby ze zrównoważonych połowów, które w mniejszym stopniu wpływają na ekosystem, pozostawiając więcej ryb w morzach i oceanach oraz sprzyjając innym zwierzętom morskim. *informacji szukaj na etykiecie

 • logo
  ASC

  Wybieramy ryby i owoce morza z odpowiedzialnych hodowli, które nie wywierają negatywnego wypływu na środowisko naturalne. *informacji szukaj na etykiecie

 • logo
  BRC

  System gwarantuje, że nasze produkty pomyślnie przeszły specjalistyczne testy i inspekcje, są wysokiej jakości i w pełni bezpieczne dla konsumentów.

 • logo
  IFS

  Ten międzynarodowy standard gwarantuje, że nasze produkty są najwyższej jakości i w pełni bezpieczne dla konsumentów.

 • logo
  GLOBAL GAP

  Standard dotyczący sposobów prowadzenia upraw, który zakłada minimalizowanie szkodliwego oddziaływania zabiegów rolniczych na środowisko i zmniejszenie zużycia środków chemicznych. Jest gwarantem odpowiedzialnego podejścia i podejmowania działań w celu zapewniania bezpieczeństwa pracowników oraz bezpieczeństwa żywności.

 • logo
  DOLPHINE SAFE

  Ten amerykański znak ekologiczny jest potwierdzeniem, że wybieramy tuńczyka wyłącznie z połowów bezpiecznych dla delfinów.

 • logo
  INSPEKCJA WET.

  Znak oznacza, że spełniamy wszystkie normy sanitarno-weterynaryjne, mogąc eksportować nasze produkty na rynki unijne.

 • logo
  MARKA DEKADY

  Znak będący potwierdzeniem statusu firmy będącej liderem w swojej branży, jej rozwoju, a także będący dowodem na rosnącą renomę brandów i niekwestionowane zaufanie ze strony konsumentów.

 • logo
  POLSKA DOBRA MARKA

  Znak będący potwierdzeniem, że kupujesz od polskiej firmy, w której ofercie znajdują się wyłącznie najlepszej jakości produkty.

 • logo
  SUPER MARKA 2020

  Znak otrzymany za wyjątkowość, nieprzeciętnie wysoką jakość, ugruntowaną pozycję rynkową oraz systematycznie rosną rozpoznawalność.

 • logo
  SUPER MARKA 2019

  Znak otrzymany za wyjątkowość, nieprzeciętnie wysoką jakość, ugruntowaną pozycję rynkową oraz systematycznie rosną rozpoznawalność.

 • logo
  DOBRA MARKA 2018

  Znak otrzymany za osiągniętą pozycję rynkową marki i jej progres, prezentowaną jakość oraz stopień zaufania konsumentów i klientów

 • logo
  HIT

  Znak otrzymany przez firmę za dynamikę rozwoju modelowego przedsiębiorstwa w branży spożywczej dzięki uruchomieniu nowych linii produkcyjnych oraz za walory smakowe produktów.

 • logo
  LAUR

  Znak otrzymany przez Sushi4You Midori i Sushi4You Toshii za oryginalność, jakość, innowacyjność, wyróżniającą się na tle konkurencji wartość rynkową oraz zgodność z potrzebami klientów.

 • logo
  DOBRA FIRMA 2021

  Certyfikat otrzymany w kategorii Najlepszy Innowator sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

food image

Polska Akcja Humanitarna i my

Niedożywienie to problem globalny, a najbardziej narażoną grupą są dzieci – również w Polsce. Brak odpowiednich produktów żywieniowych w młodym wieku jest ogromnym problemem. Poza tym warunkiem prawidłowego rozwoju młodego człowieka jest także jego zdrowie psychiczne. Dlatego dumnie wspieramy Polską Akcję Humanitarną i Program Pajacyk, w ramach których polskie dzieci otrzymują tak potrzebne wsparcie żywieniowe i niezwykle ważną w obecnie trudnych czasach – pomoc psychologiczną. Kupując produkty Sushi&Food Factor®, stajesz się częścią tej misji i przekazujesz pomoc!

UNICEF Polska I MY

Los dzieci nigdy nie był nam obojętny. Dlatego przystąpiliśmy do programu UNICEF Polska „Firma z sercem”. Dzięki zaangażowaniu w program, możemy realnie zmieniać życie dzieci na lepsze. To dla nas niezwykle ważne, aby czynnie uczestniczyć w inicjatywach, które służą ochronie praw i zdrowia dzieci oraz niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym najmłodszym na świecie.

food image
food image

Sportowcy i my

Z ogromną radością dzielimy sukcesy wspieranej przez siebie Akademii Judo i niezwykle utalentowanej, ambitnej zawodniczki Agaty Szafran w osiąganiu sportowych celów. Współpraca z Klubem jest niezwykle satysfakcjonująca – mamy wielką przyjemność obserwować, jak Akademia rozwija się, stając się jedną z najbardziej liczących się organizacji judo w Polsce. Dziś jej wychowankami są młodzieżowi medaliści Mistrzostw Polski i imprez zagranicznych. Trener, Radosław Miśkiewicz, to osoba o wielkim talencie i sercu. Dzięki niemu Klub rozwija się, a sportowcy są doskonale przygotowani do wszystkich wydarzeń sportowych, w których uczestniczą.

Pracownicy i my

Każdy z naszych pracowników ma bezpłatny dostęp do całego portfolio produktowego. Jeżeli chce wesprzeć swoją lokalną społeczność, bliską jego sercu inicjatywę, ważne dla niego wydarzenie, staramy się pomóc na tyle, na ile jest to możliwe. Jesteśmy w stałej gotowości, aby uczestniczyć we wszystkim tym, co istotne dla członków naszego zespołu.

food image
food image

Ty i my

Chcemy, aby każda osoba kupująca nasze produkty czuła radość oraz przyjemność z jedzenia. To z myślą o Was dbamy o najwyższe standardy i wyjątkową jakość posiłków. Pomagają nam w tym wypracowane procedury i programy, ale przede wszystkim nasze pozytywne nastawienie i wielkie zaangażowanie w to, co robimy. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Obserwuj po więcej!

food image