fbpx
arrow top

Aktualności

Ninigi Sushi Bar – nowe miejsce na kulinarnej mapie

Łącząc wiedzę sushi masterów z dostępem do nowoczesnych technologii i certyfikowanych składników, uruchomiliśmy nowy projekt restauracyjny. Ninigi Sushi Bar to jedno z niewielu takich miejsc w Polsce o potencjale do wytwarzania świeżych zestawów sushi, których cechą jest wydłużony, w stosunku do klasycznych sushi barów, termin przydatności do spożycia! Informacji szukaj na www.ninigi.pl.

Nowe zestawy Sushi4You w ofercie Eurocash Dystrybucja

Nasze nowe zestawy Sushi4You Aya i Eri to najwyższa, restauracyjna jakość, wyjątkowe, wcześniej niedostępne rolki oraz przyciągający wzrok design opakowań. Sety właśnie pojawiły się ofercie Eurocash Dystrybucja, jednostki biznesowej Grupy Eurocash, lidera hurtowej dystrybucji produktów FMCG i partnera niezależnego handlu. Pssst… Sklepy, które mogą korzystać z oferty sieci to Groszek, Euro Sklep, Lewiatan i Gama. Przypomnijmy, że w placówkach dostępne są już zestawy klasy basic: Sushi4You Noriaki oraz Sushi4You Toshii Fu-Tari.

Rock That Boat z Sushi4You!

Już w sobotę 07.08.21 nakarmimy głodnych wrażeń! 😎 Sushi&Food Factor® jest partnerem Rock That Boat, na której zagra DJ Brave. Uczestnikom życzymy smacznego rejsu, a jeśli i Wy jesteście zainteresowani, koniecznie wpadnijcie na Imprezowy Rejs Statkiem.

Nowy super set – Misaki

To ci dopiero premiera! ✅ Nasz nowy zestaw Misaki szukajcie w sklepach Biedronka. W zestawie znajdziecie 14 rolek sushi, w tym wyjątkowe california roll z sosem teryiaki i posypką z prażonej cebulki. Palce lizać!

Wspieramy UNICEF Polska

Los dzieci nigdy nie był nam obojętny. Dlatego przystąpiliśmy do programu UNICEF Polska „Firma z sercem”. Dzięki zaangażowaniu w program, możemy realnie zmieniać życie dzieci na lepsze. To dla nas niezwykle ważne, aby czynnie uczestniczyć w inicjatywach, które służą ochronie praw i zdrowia dzieci oraz niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym najmłodszym na świecie.

1 2 3 7