fbpx
arrow top

Aktualności

Nowe zestawy Sushi4You w ofercie Eurocash Dystrybucja

Nasze nowe zestawy Sushi4You Aya i Eri to najwyższa, restauracyjna jakość, wyjątkowe, wcześniej niedostępne rolki oraz przyciągający wzrok design opakowań. Sety właśnie pojawiły się ofercie Eurocash Dystrybucja, jednostki biznesowej Grupy Eurocash, lidera hurtowej dystrybucji produktów FMCG i partnera niezależnego handlu. Pssst… Sklepy, które mogą korzystać z oferty sieci to Groszek, Euro Sklep, Lewiatan i Gama. Przypomnijmy, że w placówkach dostępne są już zestawy klasy basic: Sushi4You Noriaki oraz Sushi4You Toshii Fu-Tari.

Rock That Boat z Sushi4You!

Już w sobotę 07.08.21 nakarmimy głodnych wrażeń! 😎 Sushi&Food Factor® jest partnerem Rock That Boat, na której zagra DJ Brave. Uczestnikom życzymy smacznego rejsu, a jeśli i Wy jesteście zainteresowani, koniecznie wpadnijcie na Imprezowy Rejs Statkiem.

Nowy super set – Misaki

To ci dopiero premiera! ✅ Nasz nowy zestaw Misaki szukajcie w sklepach Biedronka. W zestawie znajdziecie 14 rolek sushi, w tym wyjątkowe california roll z sosem teryiaki i posypką z prażonej cebulki. Palce lizać!

Wspieramy UNICEF Polska

Los dzieci nigdy nie był nam obojętny. Dlatego przystąpiliśmy do programu UNICEF Polska „Firma z sercem”. Dzięki zaangażowaniu w program, możemy realnie zmieniać życie dzieci na lepsze. To dla nas niezwykle ważne, aby czynnie uczestniczyć w inicjatywach, które służą ochronie praw i zdrowia dzieci oraz niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym najmłodszym na świecie.

Mamy najwyższą ocenę z niezapowiedzianego audytu BRC

Ochrona środowiska naturalnego i bezpieczeństwo produkcji to, obok zaangażowania społecznego i inwestycji w rozwój pracowników, dwa podstawowe fundamenty realizacji naszej polityki „CSR Factor”. Tym bardziej cieszy tak wysoka ocena, uzyskana w ramach niezapowiedzianego audytu BRC. Nota „AA+” to bowiem potwierdzenie, że nasze dostawy są bezpieczne - od momentu wyjścia z produkcji i magazynu do chwili, gdy trafiają na stoły konsumentów. Jako jeden z nielicznych uczestników rynku dystrybucyjnego w Polsce dajemy dostęp do tak wysokiego poziomu obsługi.

1 2 3 6