fbpx
arrow top

Aktualności

Nowy zestaw na półkach Biedronki

Z przyjemnością informujemy, że Jeronimo Martins Polska rozpoczyna z nami kolejną in-outową promocję. Stworzyliśmy zestaw idealny na letnie wieczory, będący świeżą alternatywą dla ciepłych posiłków czy grilla. 7 wypełnionych po brzegi wsadem futomaków, 2 wyszukane sezamowe california rolls i 3 nigiri z soczystym łososiem. To prawie 400 gram setu do pałaszowania – z pewnością można się z kimś podzielić 😉 NANAKO dostępne jest od 23.06 w wybranych sklepach Biedronka.

Poszerzamy swoją lokalną dostępność ;)

😍 Miło nam ogłosić, że od niedawna sprzedajemy nasze produkty w lokalnej Wypiekane Pracownia Cukiernicza, położonej nieopodal naszej fabryki w Robakowie. Liczymy, że dzięki tej współpracy mieszkańcy okolic Gądek docenią rozszerzającą się ofertę lokalu i spróbują nowych japońskich smaków 😉 Jeśli jesteście z Poznania, możecie śmiało podskoczyć codziennie między 7:30 a 17, a w soboty do 14:00.📍Dworcowa 8a | 62-023 Gądki.

Sushi&Food Factor® ponownie z najwyższym wynikiem

Z radością informujemy, że ostatni niezapowiedziany audyt IFS oraz BRC przeprowadzony przez Bureau Veritas Group przebiegł bardzo dobrze! Firma Sushi&Food Factor®. #TasteBetter uzyskała najwyższą możliwą ocenę w ramach Standardu BRC (AA+), natomiast z IFS - wynik 98.26%, ponownie udowadniając, że oferujemy naszym Konsumentom najwyższą jakość produktów. Wybieramy opcję niezapowiedzianego audytu, aby pokazać, że działamy zgodnie z obiektywnymi standardami każdego dnia, a nie tylko w jednym umówionym terminie. Tak wysokie oceny są wielkim osiągnięciem i wyrazem uznania dla wkładu i poświęcenia całego zespołu - naszego personelu - komentuje Adam Brzechwa, Kierownik Działu Jakości w Sushi&Food Factor®.

Promocja w Żabce!

Już niedługo, od końca marca aż do połowy kwietnia, we wszystkich sklepach Żabka w Polsce obowiązywać będzie akcja promocyjna na nasze czołowe produkty w tej sieci - Noriko i Katsumi. To sety będące dla siebie doskonałymi alternatywami - w zależności od doraźnej potrzeby Konsumenta, może zdecydować się on na szybki lunch lub pełnowartościowy obiad. Zachęcamy Klientów Żabki do korzystania z aplikacji mobilnej, ponieważ nasze produkty również można uzyskać w ramach nagrody programu lojalnościowego.

List prezesa UNICEF Polska

"Na Ukrainie nie ma już bezpiecznego miejsca. Wojna stanowi zagrożenie dla życia 7,5 mln dzieci w tym kraju. Prosimy Państwa o pilne wsparcie dla ukraińskich dzieci i ich rodzin! Dzięki niemu będziemy mogli udzielić im niezbędnej pomocy." przeczytaj WIĘCEJ na https://kig.pl/wp-content/uploads/2022/02/UNICEF_list_Ukraina.pdf

1 2 3 8