fbpx
arrow top

Aktualności

Nowy super set – Misaki

To ci dopiero premiera! ✅ Nasz nowy zestaw Misaki szukajcie w sklepach Biedronka. W zestawie znajdziecie 14 rolek sushi, w tym wyjątkowe california roll z sosem teryiaki i posypką z prażonej cebulki. Palce lizać!

Wspieramy UNICEF Polska

Los dzieci nigdy nie był nam obojętny. Dlatego przystąpiliśmy do programu UNICEF Polska „Firma z sercem”. Dzięki zaangażowaniu w program, możemy realnie zmieniać życie dzieci na lepsze. To dla nas niezwykle ważne, aby czynnie uczestniczyć w inicjatywach, które służą ochronie praw i zdrowia dzieci oraz niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym najmłodszym na świecie.

Mamy najwyższą ocenę z niezapowiedzianego audytu BRC

Ochrona środowiska naturalnego i bezpieczeństwo produkcji to, obok zaangażowania społecznego i inwestycji w rozwój pracowników, dwa podstawowe fundamenty realizacji naszej polityki „CSR Factor”. Tym bardziej cieszy tak wysoka ocena, uzyskana w ramach niezapowiedzianego audytu BRC. Nota „AA+” to bowiem potwierdzenie, że nasze dostawy są bezpieczne - od momentu wyjścia z produkcji i magazynu do chwili, gdy trafiają na stoły konsumentów. Jako jeden z nielicznych uczestników rynku dystrybucyjnego w Polsce dajemy dostęp do tak wysokiego poziomu obsługi.

Jesteśmy Najlepszym Innowatorem Wielkopolski

Jest mi niezwykle miło poinformować, że Sushi&Food Factor® zdobył certyfikat Dobra Firma 2021. Nagroda została nam przyznana w kategorii Najlepszy Innowator Wielkopolski w sektorze Małe i Średnie Przedsiębiorstwa. Konkurs został przeprowadzony przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest największą organizacją pracodawców w Polsce.

Nowe vege propozycje

Zobaczcie nasze nowe #vege propozycje - będą dostępne w sklepach POLOmarket Sp. z o.o. od 19 do 25.05.21. Spróbujcie, oceńcie, dajcie nam znać.

1 2 3 6